PROGRAMISTA .Net / C#

EZUniverse Inc.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy utalentowanego programisty .Net do pracy w ugruntowanym międzynarodowym zespole zajmującym się rozwojem rozproszonego systemu video i danych z kas fiskalnych.

Kandydat będzie odpowiedzialny za implementację nowych i rozwój istniejących komponentów dotyczących różnorodnych funkcji systemu.

OBOWIĄZKI

  • Projektowanie, implementowanie, utrzymanie i monitorowanie rozwiązań aplikacyjnych i serwisowych
  • Analiza wymagań biznesowych, projektowanie i przygotowywanie dokumentacji projektowej przez cały cykl życia oprogramowania
  • Raportowanie postępu i stanu do lidera projektu
  • Wsparcie i praca z innymi członkami zespołu

OFERUJEMY

  • Wynagrodzenie: 5000zł – 10000zł (Kontrakt B2B) w zależności od formy współpracy oraz osiąganych efektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w firmie produktowej, skupionej na celu, prawdziwie innowacyjnej i rozwojowej.
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy w zdolnym zespole
  • Stabilizacja – stawiamy na długą współpracę
  • Udział w programie "Option Plan"
  • Pakiet szkoleniowy
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)
  • Ubezpieczenie grupowe

WYMAGANIA

  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach .NET
  • Doświadczenie w analizowaniu wymagań biznesowych, projektowaniu rozwiązań
  • Dobra znajomość API .NET Framework 4.6 i wyższego oraz środowiska MS Visual Studio
  • Bardzo dobra umiejętność programowania w C#
  • Znajomość narzędzi Jenkins, GIT,
  • Dobre zrozumienie i doświadczenie z produkcyjnym cyklem życia oprogramowania
  • Tytuł magistra inżyniera informatyka lub nauk pokrewnych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, jak również zdolność do pracy samodzielnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Elastyczność i zdolność adaptacji w podejściu do potrzeb biznesowych

DODATKOWE ATUTY

  • Znajomość technologii WPF, WCF, ASP.NET MVC, WebAPI, REST, HTML5, CSS, JavaScript, Angular.js
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość MS SQL (T-SQL) oraz MS Analysis Services (MDX)
  • Certyfikaty Microsoft związane z programowaniem .Net

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmująca się rozwojem oprogramowania oraz skalowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria