Programista Lotus Notes

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1097380

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – firmy zaangażowanej w projektowanie i produkcję pojazdów komunikacji publicznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Xpages (Lotus Notes)

Lokalizacja: Bolechowo
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • utrzymanie i rozwój systemów firmy,
  • analiza i ocena występujących incydentów,
  • wsparcie rozwoju systemów i aplikacji w ramach organizacji,
  • praca przy projektach w ramach szyny integracyjnej Mule ESB,
  • optymalizacja narzędzi i procesów zgodnych ze standardami firmy,
  • dbałość o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne),
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji w środowisku IBM Notes/Domino (Lotus Notes),
  • znajomość dobrych praktyk i wzorców programowania,
  • znajomość HTML, CSS (Bootstrap) i JavaScript (w tym jQuery, dojo),
  • znajomość technologii IBM Xpages będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności analitycznego myślenia, zrozumienia potrzeb i kreatywnego podejścia do stawianych problemów,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną konwersację oraz czytanie dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie projektowe w obszarze wdrożeń systemów informatycznych będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • benefity: MultiSport, Medicover,
  • możliwość doskonalenia języka angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland