Programista LOGICAL do STOLARKI okiennej i drzwiowej

Pesmetal Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Masz spokojny i metodyczny temperament, wykazujesz elastyczność umysłu i zdolność adaptacji?
Masz umiejetnosci organizacyjne, analityczne i doskonałe umiejętności interpersonalne...
Wymienione zalety to twoje mocne strony !
Jeśli kieruje Cię chęć uczenia się i postępu w przyjaznym europejskim zespole na ludzką skalę, dołącz do nas !!!
Główne misje:
*Obsługa programów do stolarki okiennej LOGICAL
*Przygotowanie i realizacja rysunków do wycen dla klientów oraz dla produkcji
*Dobór akcesoriów we współpracy z biurem projektowym i kierownikiem produkcji
*Wyszukiwanie nowych rozwiazań technicznych
*Codzienna współpraca z szefem produkcji i biurem projektowym
*Kontakt i wsparcie produkcji oraz doskonalenia procesów technologicznych
*Dobór akcesoriów we współpracy z biurem projektowym i kierownikiem produkcj
Oferujemy:
*umowę o pracę
*laptop
*pracę w energicznym i miłym, międzynarodowym zespole;
*szkolenie w zakresie oferowanych usług;
*pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00;
*INTERESUJACE wynagrodzenie według kompetencji i doświadczenia
*premie dodatkowe i półroczne

Wymagania

***DOŚWIADCZENIE W Stolarce Aluminiowej lub stalowej
***dobra znajomość ORGADATA – oprogramowanie producentów stolarki aluminiowej lu stalowej: (Jansen, Forster, Reynaers lub Alupprof)

Język angielski,
Francuski miele widziany
Znajomość pakietu Office, excel na dobrym poziomie
*dobra znajomość rysunku technicznego
*umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, dokładność, sumienność
*skuteczna organizacja pracy
* mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub Studia wyższe związane z inżnierią materiałową

Prezentacja firmy

PESMETAL Sp zoo wyróżniajaca się firma na rynku Europejskim stolarki met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
62 000PLN - 85 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie i dodatki
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inne