Programista/ka Aplikacji Biznesowych

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży Automotive. Firma jest liderem w zakresie dostawy usług zarządzania flotą, oferuje kompleksowe finansowanie, w tym leasing średnio i długoterminowy, pakiet serwisowy oraz ochronę ubezpieczeniową. Stale rozwija się pod względem wielkości floty oraz w każdym innym obszarze działalności, od obsługi klienta, poprzez innowacyjne produkty, aż po nowoczesne rozwiązania gwarantujące mobilność.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Programisty/ki Aplikacji Biznesowych

Zakres obowiązków:

  • Realizacja prac programistycznych, tworzenie oprogramowania
  • Analiza i weryfikacja wymagań użytkowników
  • Przygotowywanie skryptów testowych i wsparcie przy testach
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych prac
  • Wdrażanie rozwiązań w środowisku iSeries, Windows, WWW
  • Wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych

Będziemy zwaracać uwagę na:

  • Ukończone studia wyższe lub w trakcie studiów z zakresu informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia programistycznego
  • Znajomość (jednego lub więcej) języka programowania: Java, .Net, C#, XML, PHP
  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się nowych języków programowania
  • Mile widziana umiejętność programowania w jednym z języków: 4GL, RPG, RPG ILE
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL
  • Mile widziana znajomość środowiska AS/400 / iSeries
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Zdolności analityczne, rzetelność i dokładność
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • Zaawansowane systemy biznesowe
  • Ciekawą, stabilną pracę w profesjonalnym międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Abonament sportowy

Devire Devire Devire Devire