Programista JavaScript

Kambu Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kambu Sp. z o. o. jest prężnie rozwijającą się firmą informatyczną powstałą w 2010 roku. Od początku działalności świadczymy usługi programistyczne na rynku polskim i zagranicznym.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Programista JavaScript

Wymagania:

  • znajomość aktualnego standardu ECMAScript
  • znajomość bibliotek React, Redux, Rx.js
  • dobra znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • umiejętność pracy zgodnie z TDD
  • znajomość WebPack
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • modelowanie i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • współpraca przy realizacji projektów informatycznych z innymi uczestnikami projektu
  • projektowanie i wdrażanie złożonych aplikacji

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru rodzaju zatrudnienia
  • pracę przy różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (React, Rx.js, ExtJS)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w perspektywicznej firmie
  • stabilne i przyjazne miejsce pracy
  • kartę MultiSport

Prezentacja firmy

Kambu jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy