Programista Javascript

Kambu Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz wyzwań związanych z tworzeniem aplikacji webowych?

Kambu sp. z o.o. jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Poszukujemy osoby, która wzmocni nasz zgrany zespół zajmujący się tworzeniem spersonalizowanego oprogramowania, integracją systemów oraz rozwiązaniami BIG DATA.

Do Twoich zadań będzie należało m.in.:

- modelowanie i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami

- współpraca przy realizacji projektów informatycznych z innymi uczestnikami projektu

- projektowanie i wdrażanie złożonych aplikacji

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

- elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru rodzaju zatrudnienia

- pracę przy różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (React, Rx.js, ExtJS)

- możliwości rozwoju (inwestujemy w szkolenia i certyfikaty)

- pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie w atrakcyjnej lokalizacji centrum Krakowa

- kartę MultiSport

Wymagania

- znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania wzorca MVC lub MVVM
- znajomość składni JS
- podstawowa znajomość zagadnień OOP
- podstawowa znajomość składni HTML i selektorów CSS
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- nastawienie na rozwój i zdobywanie doświadczenia

Prezentacja firmy

Kambu jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do negocjacji
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych