Programista JavaScript

Katowice, śląskie

CONNECTIS_

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i projektowanie oprogramowania w ramach aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • Współpraca z analitykami i zespołem testowym w procesie rozwoju oprogramowania
  • Przeprowadzanie testów wytworzonego oprogramowania
  • Praca w zespole w oparciu o metodykę Agile
  • Stack technologiczny: JavaScript, TypeScript, ES6, HTML5, CSS3, Web Components, Jenkins, Maven, SonarQube, GIT, SQL, relacyjne bazy danych

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy z JavaScript, HTML 5, CSS 3
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych

Oferujemy:

  • Meetup'y technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Najświeższe wersje technologii
  • Długofalowy projekt
  • Kartę Multisport, pakiet medyczny Medicover
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Wymagania

Wymagania technologiczne:

  • JAVASCRIPT
  • ZAAWANSOWANY
  • HTML5 ZAAWANSOWANY
  • CSS3 ZAAWANSOWANY

Benefity:

  • PAKIET MEDYCZNY
  • PAKIET SPORT
  • SZKOLENIA
  • PAKIET RELOKACYJNY

Connectis, organizacja działająca na polskim rynku od 1996 roku, jest jednym z liderów IT... specjalizujących się w outsourcingu ekspertów do projektów badawczo – rozwojowych w kraju i za granicą. Nasi eksperci od lat wspierają naszych klientów w zakresie analizy, testów, rozwoju oprogramowania oraz zarządzania projektami.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Project Management , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Bazy danych