Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem zespołu developerskiego, aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Programista Java

miejsce pracy: Zielona Góra – Nowy Kisielin

Kluczowe zadania:

  • Rozwój oprogramowania w technologii Java / Spring
  • Proaktywna postawa w zakresie rozwoju systemów informatycznych (e-commerce i inne)
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania w celu wykonania integracji z innymi wykorzystywanymi w spółce narzędziami
  • Dostarczanie wysokiej jakości, dobrze zaprojektowanego i dobrze przetestowanego kodu
  • Prowadzenie testów deweloperskich dostarczanych rozwiązań
  • Bieżące raportowanie statusu realizacji powierzonych zadań
  • Dokumentowanie pracy

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne/ ostatni rok studiów
  • Znajomość JSP / JSTL, JPA, JEE, Spring
  • Doświadczenie z HTML / CSS / JavaScript
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji internetowych / mobilnych
  • Doświadczenie z projektami e-commerce
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy
  • Wpływ na rozwój znanej marki na rynku e-commerce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i perspektywy rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów, w tym nauka języka angielskiego, bezpłatny dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Eobuwie.pl<br/><br/>eobuwie.pl - lider sprzedaży markowego obuwia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości