Opis stanowiska pracy

Do naszej spółki technologicznej – TC Software, poszukujemy Programisty/tki Java, który/a wzmocni nasz Zespół developerski.

Zmierzysz się z:

  • Tworzeniem oprogramowania oraz projektowaniem rozwiązań przy użyciu technologii Java/Java EE.
  • Wdrażaniem własnych pomysłów i tworzeniem nowych funkcjonalności dla systemów i rozwiązań biznesowych.
  • Udziałem w ciekawych projektach.
  • Tworzeniem dokumentacji technicznej.

Wymagania

Przyda Ci się:

  • Znajomość programowania obiektowego oraz języka JAVA.
  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych.
  • Znajomość środowiska Linux (użytkowanie, podstawy konfiguracji).
  • Samodzielność w działaniu.
  • Uporządkowanie i dokładności.

Docenimy:

  • Znajomość Restlet, Spring, Vaadin.
  • Znajomość Nginx, Apache Tomcat.
  • Znajomość PostgreSQL.

Prezentacja firmy

W Transcash dbamy o bezpieczeństwo finansowe firm z branży transportowej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy