Opis stanowiska pracy

• Tworzenie oprogramowania oraz projektowanie rozwiązań przy użyciu

technologii Java/Java EE.

• Wdrażanie własnych pomysłów i tworzenie nowych funkcjonalności dla

systemów i rozwiązań biznesowych.

• Udział w ciekawych projektach.

• Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

• Znajomość programowania obiektowego oraz języka JAVA.

• Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych.

• Znajomość środowiska Linux (użytkowanie, podstawy konfiguracji).

• Samodzielność w działaniu.

• Uporządkowanie i dokładność.

Dodatkowe atuty

• Znajomość Spring, Vaadin.

• Znajomość Glassfish, Apache Tomcat.

• Znajomość PostgreSQL.

Oferujemy

• Elastyczną formę zatrudnienia w zależności od preferencji.

• Współpracę z zespołem kreatywnych i otwartych profesjonalistów.

• Atrakcyjne warunki finansowe.

• Rozwój kwalifikacji zawodowych.

• Współpraca z młodym i otwartym zespołem.

Prezentacja firmy

SmartDebt to zespół ekspertów w zakresie tworzenia rozwiązań do wspieran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce, Praca Inżynieria