Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/09/2018.

Programista Java

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Projektowanie i programowanie nowych rozwiązań w technologiach Java (Java8, Spring Boot, Core, Data JPA, Security, MVC, Hibernate, EJB) w zespole działającym zgodnie ze Scrum
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z kierownikami projektów, Scrum Masterami i właścicielami produktów oraz innymi zespołami
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych
  • Optymalizacja procesu wytwarzania oprogramowania: Continuous Integration, zapewnienie jakości
  • Definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych
  • Wykonywanie code review

Oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość Javy i zasad programowania obiektowego
  • Znajomość dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość: EJB, JPA/Hibernate, Spring, Web Services (SOAP, REST)
  • Umiejętność pracy w IDE (InteliJ lub Eclipse lub Netbeans)
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z innymi programistami
  • Podstawowa znajomość technologii webowych: HTML, CSS, Javascript

Oferujemy:

  • Umowę B2B na stałą stawkę miesięczną 10.000 – 15.000 zł + VAT (w zależności od doświadczenia)
  • 20-26 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług w roku
  • Udział w unikalnych projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym (projekty związane m.in. z biometryką)
  • Konkretny budżet na szkolenia i certyfikaty, udział w konferencjach
  • Elastyczny czas pracy
  • Premie projektowe

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora bankowego,... ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, a także dla agencji interaktywnych. Do bieżących projektów poszukujemy programistów Java, .NET, PHP oraz testerów i analityków biznesowych.

VLOG to zespół profesjonalnych i ambitnych specjalistów tworzących jedną z
wiodących firm na rynku IT. Założona w 2009 r. na początku specjalizowała
się w outsourcingu personelu wsparcia technicznego zdobywając rozpoznawalną
markę na rynku europejskim. W 2012 r. główną gałęzią nieustannie
rozwijającej się firmy stały się rozwiązania IT (konsulting, outsourcing,
body leasing). W tym momencie firma VLOG zatrudnia kilkadziesiąt osób
działających na terenie całej Polski.

VLOG to firma, która wyróżnia się na rynku nienagannym podejściem do
konsultantów i klientów. Lata praktyki oraz niezliczona ilość
sfinalizowanych projektów pozwoliły zbudować bogactwo doświadczenia, sukcesu
oraz grono zaufanych partnerów biznesowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
10.000,00 zł - 15.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - ERP