Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/06/2018.

Programista Java

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta z Warszawy, dużej organizacji, która oferuje pracę przy jednym z największych projektów informatycznych w kraju, poszukujemy osoby na stanowisko Java Developera.

Do głównych zadańnależeć będzie:

  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego, stabilnego oprogramowania
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności
  • Wsparcie w optymalizacji działania systemów operujących na bardzo dużych wolumenach danych
  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continuous Integration
  • Wykonywanie code review
  • Udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

Od idealnego Kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w programowaniu w Java (preferowana 8) oraz Java EE 6
  • Znajomości GIT i procesu GitFlow
  • Znajomości JPA i/lub dowolnej biblioteki klasy ORM, np. Hibernate
  • Znajomosci realcyjnej bazy danych SQL, np. Oracle
  • Znajomości dowolnych z serwerów aplikacyjnych, np. JBoss, WebLogic, GlassFish, Websphere, maven3
  • Znajomości SOA, technologii Webservice SOAP oraz REST
  • Znajomości konfiguracji środowiska CI
  • Umiejętności w wykonywaniu testów automatycznych i znajomości bibliotek wspierajacych testowaniu

Dodatkowym  plusem będzie:

  • Znajomość HTML, JavaScript, CSS
  • Znajomość AngularJS, Vaadin
  • Znajomość Spring Framework
  • Znajomość Groovy, Docker, Gradle

W zamian oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Miejsce pracy / Location Warszawa

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy