Programista Java

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1100875

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Programisty Java

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: 80-100 pln netto+vay/h

Zadania:
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca z członkami zespołu

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne, lub z dziedziny nauk ścisłych
  • Doświadczenie z programowaniem w Java
  • Dobra znajomość technologii JEE
  • Praktyczna znajomość Apache / Tomcat, Spring, Hibernate
  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgresSQL, MSSQL, Oracle, MySQL)
  • Znajomość narzędzi typu GIT, SVN, Jenkins, Jira, IntelliJ IDEA
  • Znajomość technologii webowych: HTML, CSS, Javascript

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland