Programista Java

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Programista JavaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • rozwój aplikacji i systemów wiodącego banku w Polsce;
  • automatyzacja i wsparcie procesów biznesowych;
  • praca z technologiami: Java EE, Spring, Hiberbate, JBoss;
  • współpraca z zespołem developerów.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość technologii: Java EE, Spring, Hibernate;
  • znajomość zagadnień dotyczących Web Services: WSDL, SOAP, XML Schema;
  • znajomość serwera aplikacyjnego JBoss Application Server na poziomie prowadzenia prac rozwojowych;
  • znajomość zagadnień dotyczących architektury zorientowanej usługo (SOA) oraz architektury BPM.

Oferujemy:

  • długofalową współpracę w ramach zróżnicowanych projektów;
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole;
  • udział w projektach rozwojowych aplikacji, z których korzystają miliony Polaków.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.