Cyclad Sp. z o.o.

Programista Java

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania w języku Java
  • Analiza wymagań produktowych
  • Testowanie zaimplementowanych rozwiązań
  • Automatyzacja testów
  • Dokumentacja wykonanych prac

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji web z użyciem języka Java
  • Dobra znajomość języka Java (od wersji Java 8 wzwyż)
  • Znajomość Hibernate, Spring, SQL
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane informatyczne)
  • Znajomość Vaadin
  • Znajomość GWT
  • Znajomość SOAP
  • Znajomość Maven
  • Znajomość IntelliJ IDEA
  • Znajomość metodologii SCRUM

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenia lub działalność gospodarcza)
  • Prywatną opiekę medyczną w grupie Luxmed
  • Program Benefit Multisport
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez native speakerów bezpośrednio w biurze
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi
  • Dostęp do płatnych narzędzi: IntelliJ IDEA, JRebel
  • Możliwość pracy przy unikalnych i różnorodnych projektach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.