Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Programista Java

Gliwice, śląskie

CodeConcept Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Udział w pełnym cyklu tworzenia aplikacji Webowych:

  • projekt systemu;
  • implementacja;
  • weryfikacja - testowanie;
  • optymalizacja, utrzymanie.

Wymagania:

Podstawowa znajomość jednej z technologii:

  • znajomość Java, Javascript;
  • serwery aplikacyjne i www: Tomcat, Apache;
  • frameworki: Spark, SpringMVC, Angular;

Wymagania

Profil idealnego kandydata:

  • odpowiedzialność za realizowane zadania, zaangażowanie w powierzone projekty, komunikatywność, profesjonalizm;
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami;
  • wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne;
  • mile widziana znajomość Java dla Android;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

CodeConcept świadczy usługi outsourcingu oprogramowania. Specjalizujemy się w... rozwijaniu i integrowaniu systemów informatycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wysokospecjalistycznego oprogramowania PC (software) i wbudowanego (firmware) dla różnych sektorów/branż oraz oprogramowania Web. Przewagą konkurencyjną CodeConcept jest doświadczenie w łączeniu obu platfrom PC i embedded (DSP, WinCE, Symbian) w celu osiągnięcia synergii międzyplatformowej. Dzięki temu CodeConcept tworzy i rozwija nie tylko systemy oparte o popularne rozwiązania, ale również wykorzystuje niszowe oraz wysokospecjalizowane platformy i narzędzia programistyczne.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - ERP , Praca IT - Bazy danych