Programista Java

Workforce Logiq

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos z główną siedzibą w Orlando jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie jak i w USA.

Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 30 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 14 krajach

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej z siedzibą w Gdyni, poszukujemy kandydata na stanowisko Programisty Java. Praca w ramach budowy systemu o wysokiej wydajności, odpowiedzialnego za przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym.

Opis stanowiska:

• Projektowanie i tworzenie oprogramowania

• Testowanie oprogramowania

• Tworzenie dokumentacji technicznej

• Ścisłą w współpracę z zespołami wspierającymi produkcję oprogramowania

• Uczestnictwo w spotkaniach Scrum

• Analiza wymagań

Wymagania

Wymagania:

Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu aplikacji w języku Java EE

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie warunek konieczny

Dobra znajomość baz danych Oracle + oczywiście znajomość SQL

W zależności od projektu

Znajomość Weblogic Server

Lub

REST API (XML or JSON or similar),

WebServices

Lub

Windows Scripting

.Net – Mile widziany

Lub

Maven

Spark

Databases

SOA

Tomcat/Weblogic

Eclipse/IntelliJ

Oferujemy:

Uczestnictwo w wielu rozmaitych i ciekawych projektach

Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

Umowę B2B

Pracę na rzecz jednej z najbardziej rozpoznawalnych globalnych marek

Szkolenia i treningi

Długoterminowe i interesujące projekty

Dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzie

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy