Opis stanowiska pracy

Sonda Sports to spółka działająca na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego.
Tworzy rozwiązania informatyczne dla branży sportowej na całym świecie.

W związku z szeroką ekspansją poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Java
backend / full-stack
Technologie: Mikroserwisy i architektura “serverless”, IoT, Big Data & Cloud computing
Branża: analityka sportowa
Tworzymy: aplikacje webowe i mobilne, a także hardware

Oferujemy
- Brak korporacyjnych mechanizmów
- Elastyczne godziny pracy
- Forma zatrudnienia dostosowana do Twoich potrzeb
- MacBook Pro Retina, SSD, 16GB RAM
- Wpływ na standardy, metodyki i praktyki
- Prawdziwa możliwość rozwoju i bardzo ciekawy, globalny projekt
- Praca w firmie, która jest laureatem prestiżowych nagród

Wymagania

Wymagania:
- Znajomość Java 8, najlepiej poparta certyfikatem Java SE Programmer
- Mile widziana znajomość technologii AWS - głównie usług Lambda, DynamoDB
- Podstawowa znajomość JavaScript, jQuery
- Znajomość architektury REST
- Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji Git
- Znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

We’re making probably the best solution in the world helping to improve ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy