Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2018.

Programista JAVA

40-235 Katowice, śląskie

Kamsoft S.A.

Opis stanowiska pracy

tworzenie i utrzymanie oprogramowania
przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania
tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej
analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych

Wymagania

- Dobra praktyczna znajomość języka Java, JEE,
- Doświadczenie komercyjne min. 1 rok w tworzeniu aplikacji web’owych lub usługowych,
- Dobra praktyczna znajomość SQL i relacyjnych baz danych,
- Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole,
- Znajomość wzorców projektowych,
- Znajomość Spring,

KAMSOFT- dostawca oprogramowania dla rynku zdrowia i pokrewnych, to:
30 lat tradycji...
500 specjalistów IT
13 oddziałów w Polsce
1 oddział na Florydzie
9 Spółek Zależnych
300 Partnerów Handlowych

Jeżeli informatyka - to Twoja pasja, a praca - to dla Ciebie przyjemność, oferujemy Ci wieloletnie i stabilne zatrudnienie, ambitne wyzwania, szkolenia, możliwość uczenia się od najlepszych, udziały w konferencjach, a przede wszystkim przyjazną atmosferę pracy.

Dołączając do nas:
- znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
- będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera,
- rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.

Dodatkowo zatroszczymy się o:
- Twoje zdrowie (ubezpieczenie zdrowotne, szczepienia, akcje prozdrowotne),
- Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, karty MultiSport, turnieje sportowe),
- Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, wyjazdy na narty, kręgle, imprezy taneczne).

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)".
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
docelowo na czas nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy