Opis stanowiska pracy

Tworzenie i rozwijanie aplikacji WWW i mobilnych opartych o rozwiązania chmurowe.

Oferujemy:
• indywidualnie negocjowane wynagrodzenie/dowolny model współpracy
• stabilne zatrudnienie w zespole o wysokich kompetencjach
• możliwość pracy w różnorodnych projektach
• elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
• wyjazdy integracyjne, swobodną i przyjazną atmosferę

Wymagania

• minimum 3 lata doświadczenia w rozwoju aplikacji Java
• umiejętność tworzenia aplikacji webowych z zastosowaniem platformy Java EE
• znajomość technologii webowych jak
* HTML, CSS, JavaScript
* Angular 2+, TypeScript, jQuery, AngularJS, Bootstrap, AJAX
* JSP, JSF, Servlet, EJB, Spring, Hibernate, Web services (SOAP/REST)
• znajomość zagadnień związanych relacyjnymi bazami danych - SQL
• znajomość języka angielskiego
• znajomość systemów kontroli wersji

Prezentacja firmy

Od wielu lat działamy na polskim rynku jako producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy