Programista Java z językiem angielskim

Intercom WorldWide S.L.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading businesses in many European countries. Intercom WorldWide S.L. have more than 15 years of experience in New Media and Internet technology and is the owner of over 40 Internet projects. Our goal at Intercom is to find profitable business models, which create exciting professional and personal opportunities for many people. According to the Great Place to Work Institute, we rank highly as one of the best companies to work for in Spain.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie oraz kodowanie aplikacji napisanych w języku Java,
  • analizowanie najnowszych zmian/technologii w branży IT pod kątem możliwości ich wykorzystania w rozwijanych i utrzymywanych aplikacjach,
  • przygotowanie dokumentacji,
  • branie udziału w codziennym planowaniu i raportowaniu zadań.

Wymagania:

  • znajomość i umiejętność programowania w języku JAVA,
  • podstawowa znajomość innych języków programowania (PHP, C, Python),
  • wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • znajomość: J2EE, XML, SQL

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
  • szerokie możliwości doskonalenia kompetencji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading busine... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości