Agencja Zatrudnienia KS Service

Programista Java, Python

Miejsce pracy: Zielonka, Płock, Radom, Siedlce, Otwock, Ostrołęka, Wołomin, Pruszków, Pułtusk, Garwolin

Miejsce pracy: Zielonka

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Wysokie wynagrodzenie dopasowane do umiejętności oraz doświadczenia
  • Szkolenia wewnętrzne oraz branżowe

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Wykształcenie wyższe - informatyka lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego na poziomie min. B1
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Java i/lub Python
  • Dobra znajomość języka SQL, funkcji PostgreSQL
  • Znajomość systemów Windows oraz Linux od strony programistycznej
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z interfejsem webowym

Zakres obowiązków:

  • Programowanie przy użyciu Java, Python
  • Tworzenie oraz modyfikowanie baz danych SQL
  • Tworzenie aplikacji z interfejsem webowym

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj i dołącz do nas!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.