Programista Java - praca zdalna

3e Sp. j.

Toruń, kujawsko-pomorskie

3e Sp. j.
3e Sp. j.
Jesteśmy dostawcą dedykowanych systemów informatycznych z ponad 20-to letnim doświadczeniem. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób, mamy oddziały w Łodzi i Warszawie. Tworzymy oraz utrzymujemy rozwiązania, które wspierają kluczowe procesy biznesowe naszych Klientów.

Wśród naszych rozwiązań szczególne miejsce zajmuje oprogramowanie dla branży restauracyjnej. Na bazie wieloletniego doświadczenia, które nabyliśmy pracując dla międzynarodowych sieci restauracji, stworzyliśmy autorskie oprogramowanie: Ordering Stack które jest wielokanałową platformą obsługującą zamówienia dla sieci restauracji.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dedykowanego oprogramowania
  • wsparcie istniejących rozwiązań
  • diagnostyka błędów

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka Java, stosowana w praktyce min. 3 lata
  • znajomość Maven oraz narzędzi do wersjonowania kodu
  • znajomość zagadnień tworzenia aplikacji webowych w modelu MVC
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji
  • wykształcenie z kierunków IT (informatyka, elektronika lub pokrewne), także absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów

Mile widziane

  • znajomość Spring Framework / Spring MVC
  • znajomość JPA2 (Hibernate)
  • znajomość Java 8
  • znajomość Javascript

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie 11 000‐18 000 zł netto (+ VAT) / mies. (uop / b2b)
  • pracę na pełny etat na miejscu w biurze w Warszawie Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont lub w biurze w centrum Łodzi, ul. Gdańska albo w formie pracy zdalnej
  • naukę języka angielskiego
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • a także: ekspres do kawy i wygodne krzesło

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.