Programista Java, (praca zdalna)

Marcel S.A.

Kielce, świętokrzyskie

Marcel S.A.

Od: Marcel S.A.
Miejsce pracy: Kielce

Jesteśmy firmą, działającą od 1992 roku, naszym podstawowym założeniem jest kompleksowe wspomaganie informatyzacji w diagnostyce medycznej. Ściśle współpracujemy z najlepszymi światowymi i krajowymi producentami systemów informatycznych, by rozszerzać ofertę o skuteczne rozwiązania odpowiadające potrzebom i wymaganiom Użytkowników.

Działania firmy sięgają od opracowań teoretycznych, przez konkretne rozwiązania techniczne, produkcję, wdrożenia, handel i serwis po działalność edukacyjną i szkoleniową.

Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz kontakt z ludźmi i rozwiązywanie problemów biznesowych swoich klientów – zajrzyj na naszą ofertę pracy.

Programista Java (praca zdalna)

Miejsce pracy: Zielonka

Region: mazowieckie

Wymagania:

  • Java (min.poziom: mid)
  • Spring + Spring Boot (przynajmniej 2 zrealizowane projekty)
  • REST
  • Git + GitFlow (znajomość zalecanej metodyki pracy z systemem kontroli wersji Git)
  • Testy jednostkowe (umiejętność pisania testów jednostkowych)
  • znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL) i SQL
  • Znajomość jednego z narzędzi do wersjonowania baz danych
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole wytwarzającym oprogramowanie w modelu przyrostowym, w ramach projektów zarządzanych w oparciu o metodyki zwinne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolności komunikacyjne/interpersonalne

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w branży medycznej
  • Doświadczenie w technologiach frontendowych, znajomość JavaScript
  • Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi: Docker, Tomcat, Ansible, Maven, ActiveMQ
  • Zainteresowanie podejściem DDD
  • Zainteresowanie zagadnieniami architektury środowiska developerskiego
  • Znajomość języka Python

Twoje zadania:

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania na potrzeby nowych i istniejących aplikacji
  • Orientacja na wyniki, wybór środków, optymalnych dla szybkiego zdobycia celu
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami
  • Wsparcie programistyczne wdrażania i utrzymania/obsługi produktów
  • Współudział w projektowaniu funkcjonalności aplikacji

Profil stanowiska:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności - 60%
  • Analiza wymagań - 20%
  • Utrzymanie/naprawa bugów/tworzenie dokumentacji – 20%

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • Jesteś gotowy na współpracę ze wszystkimi interesariuszami projektu, na każdym etapie powstawania produktu
  • Potrafisz się odnaleźć w sytuacji konieczności zdobywania na bieżąco informacji potrzebnych do jego stworzenia
  • Twoje podejście do tworzenia oprogramowania uwzględnia możliwość pojawiania się nowych wymagań/zmiennych/pomysłów/propozycji w miarę rozwoju projektu
  • Umiesz i chcesz (a co najmniej chcesz) pisać kod pozwalający na dostosowanie produktu do odmiennych od pierwotnie zakładanych oczekiwań, czysty i otwarty na testowanie
  • Uważasz model konkretnej dziedziny za centralny punkt zagadnienia projektowania aplikacji – chcesz znać i rozumieć dziedzinę i jej procesy biznesowe

Oferujemy:

  • Stałe, stabilne zatrudnienie – praca w firmie z 30-letnim doświadczeniem, stabilnej finansowo, o statusie merytorycznego lidera na rynku
  • Udział w nowych projektach, w różnych technologiach, w tym dla kluczowych, wieloletnich klientów firmy
  • Praca w dynamicznym, otwartym zespole, w atmosferze współpracy i zaangażowania
  • Realny wpływ na powstające produkty i rozwiązania
  • Możliwość rozwoju w obszarze R&D, zastosowań medycznych (badań laboratoryjnych) oraz usług globalnych
  • Spersonalizowane podejście do nauki i podnoszenia kwalifikacji - udział w kursach i szkoleniach
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę B2B
  • Pracę w trybie hybrydowym (w siedzibie firmy / zdalnie)
  • Karty sportowe (Multisport)

Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Dołącz do nas !

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.