Programista Java, lub .Net lub Angular, React, QA i inne - zdalnie

JJ Soft

Katowice, Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowy lider z branży finansowej poszukuje programistów Java, .Net, Angular, React oraz QA, PO, DevOps. Firma realizuje projekty innowacyjne używane przez setki tysięcy ludzi na całym świecie jak również wewnętrzne biznesowe narzędzia. Będziesz częścią międzynarodowwego zespołu. Zrealizujesz projekty, które będą mocnym punktem na Twoim CV. Zobaczysz jak wytwarza się najwyższej jakości oprogramowanie gdzie najważniejszym celem jest jakość, a nie czas. Bezpośrednie zarudnienie

Umowa: Umowa o pracę lub B2B

Doświadczenie: min 3 lata doświadczenia komercyjnego

Wynagrodzenie: W zależności od umowy oraz poziomu doświadczenia

  • B2B - 60-160 zł/h + VAT
  • UoP - 6 tys- 20 tys brutto

Czas trwania: bez limitów, szukamy ludzi do pracy długoterminowej

Start - Od zaraz, możliwość dołączenia w dowolnym momencie

Szybka rekrutacja - dwa spotkania, od 3 dni do 2 tygodni - w zależności od ilości kandydatów.

Kogo szukamy - podczas rozmowy technicznej dobierzemy projekt na miarę Twoich możliwości. Szukamy eskspertów lub osoby z ktorych zrobimy ekspertów.

Zespół - scrum-team max 10 osobami (PO, Scrum-master, developers, testers)

Język - musisz mówić po angielsku, jednak zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów ;)

Rozwój - z biegiem lat możesz piąć się w górę i osiągnąć europejsie stawki niemożliwe na polskim rynku

Otwarte pozycje - 100% zdalnie:

  • Java Backend
  • Java Backend Tech Lead
  • Fullstack Java React i/lub Angular
  • Frontend Angular
  • Developer Java & .Net
  • Fullstack .NET, C#
  • CSS JS developer
  • Java Fullstack Architect
  • Test Data Engineer
  • QA engineer
  • Support Engineer
  • Product Owner
  • DevOps Engineer
  • SAP PP
  • SAP EWM

Jeśli interesuje Cię jedna z powyższych ofert pracy, to śmiało aplikuj.

Wymagania

Must have:

  • Java (1.8+)
  • Spring boot
  • Spring security
  • Sprint Data JPA (Hibernate)
  • Relational databases
  • JUnit, Mockito
  • Familiarity with CI/CD platforms (e.g., Jenkins)
  • Fluent English
  • min 2 years of commercial experience

W większości projektów:

  • Gradle, Maven
  • Docker, Kubernetes
  • Liquibase
  • REST APIs
  • Kafka
  • Security awareness (e.g., XSS, CSRF)
  • Jira

Prezentacja firmy

JJ Soft jest dynamicznie rozwijającą się firmą, od 2007roku świadczącą u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 25 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości