Programista Java (fullstack lub backend)

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Masz już solidne doświadczenie zawodowe programowaniu aplikacji z wykorzystaniem Java/Oracle?

Czujesz, że skończyły Ci się możliwości rozwoju u obecnego pracodawca?

Chciałbyś/chciałabyś zyskać prywatnego doradcę na rynku rekrutacji IT?

Solidny pracodawca to solidne perspektywy, dlatego zaufaj nam i pozwól sobie pomóc w znalezieniu satysfakcjonujące miejsce pracy. Aplikuj, żebyśmy mogli porozmawiać o szczegółach.

Programista Java (fullstack lub backend)Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Wykorzystywane różnorodne narzędzia i języki programowania przez naszych Klientów z różnych branż (produkcja, software house, R&D, finanse) pozwolą dobrać projekt zgodnie z Twoimi preferencjami;

  • bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy;

  • udział w długoterminowych, rozwojowych projektach;

  • dostępne opcje dla osób na różnym poziomie doświadczenia praca w metodologii Agile/Scrum, z  międzynarodowymi możliwościami (dla chętnych);

  • mamy również oferty pracy w innych lokalizacjach (Warszawa, Kraków, Łódź i inne), więc śmiało aplikuj i pytaj o szczegóły!

Wymagania:

  • Przynajmniej 2-letnie (pref. 4+) doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem technologii  Java/Oracle;

  • znajomość popularnych frameworków i technologii powiązanych (np. Spring MVC/core, Hibernate, EJB, JEE, Maven,  JBoss);

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie dokumentacji technicznej).

Mile widziana znajomość:

  • Relacyjnych i nierelacyjnych baz danych,
  • technologii frontendowych opartych o JavaScript np. Angular, React,
  • innych, mniej popularnych technologii powiązanych z Java np. Hybris.

Oferujemy:

  • Bezpośrednią współpracę z klientem, w wybranej formie (B2B/uop);

  • wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego – od konsultacji CV, poprzez propozycje ofert zgodnych z oczekiwaniami i „wieści z rynku”  oraz dodatkowe informacje na każdym etapie procesu, pomagające dotrzeć do pozytywnego końca;

  • pakiet socjalny, szkolenia i wszelkie benefity powiązane z dana opcja zawodowa.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.