Programista iOS

EUVIC Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Gliwice

Opis projektu:

W związku z realizacją nowego projektu międzynarodowego w sektorze hotelarskim, dotyczącego automatyzacji procesów biznesowych, poszukujemy osób do zespołu mobility. W ramach projektu realizujemy integrację z systemami bilingowymi, terminalami płatniczymi, czytnikami kart rfid oraz REST-owym serwisem backendowym. Projekt bazuje na najnowocześniejszych technologiach i narzędziach programistycznych.

Opis stanowiska:

  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Testy jednostkowe
  • Projekt bazuje na: RXSwift, Swift 4.2 , TDD, Agile (scrum), Jira

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka Swift
  • Dobra znajomość Xcode (iOS SDK),
  • Dobra znajomość Git
  • Znajomość RxSwift,
  • Znajomość czystego kody
  • Znajomość języka na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość cocoapods lub carthage

Mile widziane:

  • Praca w zespole SCRUM
  • TDD
  • Znajomość Jira
  • Znajomość wzorców projektowych MVVM lub
  • VIPER
  • Znajomość platformy App Store Connect

Wielkość zespołu:

5-10 osób

Doświadczenie:

2 lata

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.