Programista Instalacji Automatyki i BMS

HRK S.A.

Wrocław, opolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy zajmującej się wykonawstwem kompleksowych instalacji zabezpieczeń technicznych i wykrywania pożaru oraz instalacji okablowania strukturalnego, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Instalacji Automatyki i BMSMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Uruchomienia systemów BMS od końcowego etapu instalacji (pierwsze rozruchy urządzeń i pierwsze programowania).
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji prac serwisowych i konserwacyjnych.

Wymagania:

  • Znajomość systemów BMS (np. Delta Controls, Schneider Electric, TAC, Andover Controls, WAGO, Johnson Controls) w stopniu pozwalającym na samodzielną pracę.
  • Doświadczenie w uruchamianiu systemów BMS.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Uprawnienia SEP E,D 1kV.
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego – mile widziane.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziana znajomość pozostałych systemów budynkowych (np. SSP, DSO, CCTV, SSWiN, SKD).

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i kompetencji.
  • Opiekę medyczną.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer przenośny oraz telefon komórkowy.
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności.
  • Możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji w zespole profesjonalistów.
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach związanych z podnoszeniem kompetencji zawodowych.
  • Pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole oraz w gronie doświadczonych pracowników.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.