Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój autorskiego projektu do zbierania i analizy danych przemysłowych w chmurze (Java - Spring Boot)
  • Tworzenie aplikacji w środowisku chmurowym SIEMENS MindSphere
  • Praca z platformą usługową Cloud Foundry

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji, Automatyki i Robotyki itp.
  • Znajomość przynajmniej jednego z języków: Java/C#/C++
  • Umiejętność obsługi baz danych SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość platformy Raspberry Pi
  • Znajomość rozwiązań chmurowych

Wymagania

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Premie za dobre efekty pracy
  • Pracę przy ciekawych projektach w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • Możliwość rozwoju poprzez liczne kursy, szkolenia
  • Spotkania integracyjne

Prezentacja firmy

Zespół ATER Logic
tworzą inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w uruchamianiu... systemów automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w projektowaniu i prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych, programowaniu sterowników PLC oraz systemów SCADA. Realizowaliśmy projekty w różnych sektorach przemysłu (energetyczny, spożywczy, auto-motiv czy chemiczny) zarówno w Polsce, jak i za granicą.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Bazy danych , Praca Internet / e-commerce