Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Programista - Informatyk (Praca zdalna)

Warszawa, 00-121, mazowieckie

2Ways Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

Przyjmowanie i realizacja zgłoszeń obejmujących wsparcie IT w zakresie wszystkich serwisów firmy (Obsługa CMS i CRM)
Wdrażanie rekomendowanych zmian na strony www
Wsparcie lokalne oraz zdalne
Dobra organizacja pracy oraz terminowość

Wymagania

Wymagania:

Znajomość języka PHP
Preferowane wykształcenie wyższe (informatyka lub telekomunikacja)
Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze Helpdesk IT

Firma 2WAYS Sp. z o.o. jest właścicielem i operatorem serwisu WizaSerwis świadczącym usługi... pośrednictwa i doradztwa wizowego do wszystkich krajów.
W tym zakresie jesteśmy najbardziej rekomendowaną firmą w Polsce.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - ERP , Praca IT - Bazy danych , Praca Inżynieria