Programista Hurtowni Danych

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Bazy danych

Opis stanowiska:

  •  Projektowanie, rozwój i wdrażanie hurtowni danych i związanych z nią aplikacjami
  • Analiza, monitorowanie i rozwiązywanie problemów (integracja systemów, dostrojenie i optymalizacja w celu zwiększenia wydajności)
  • Pomoc w opracowywaniu i wdrażaniu strategii metadanych
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji
  • Programista będzie ściśle współpracować z project managerami, analitykami, administratorami baz danych i zespołem Business Intelligence

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie z MS SQL Server 2008 oraz z system zarządzania relacyjną bazą danych
  • Praktyczna znajomość SQL i T-SQL oraz umiejętność debugowania złożonych zapytań SQL
  • Umiejętność modelowania przestrzennego (Ralph Kimball)
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowie dużych hurtowni danych
  • Umiejętność pracy i komunikacji z klientem
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w amerykańskiej firmie
  • Możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz wyznaczenia indywidualnej ścieżki zawodowej
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Pracę w centrum miasta
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.