Programista gier i sieci C++ - 100% zdalna

Power Media

Kielce, świętokrzyskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kielce

Dla naszego klienta – firmy działającej na rynku europejskim oraz amerykańskim w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy, Programisty gier i sieci C++ który dołączy do nowego scrum’owego zespołu tworzonego obecnie we Wrocławiu.

Zadania na stanowisku pracy to m.in.:

  • Analizowanie, tworzenie i ocenianie złożonych gier online.
  • Negocjowanie wymagań dotyczących integracji systemów.
  • Projektowanie i wdrażanie aplikacji i systemów.
  • Integrowanie usług online z grami.
  • Rozwijanie i utrzymywanie systemów sieciowych na platformach do gier.
  • Dokumentowanie kodowania technicznego.
  • Identyfikowanie zagrożeń i przeszkód technicznych oraz generowanie rozwiązań.
  • Optymalizowanie danych i pakietów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub kierunki pokrewne).
  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku inżynierskim.
  • Bardzo dobra znajomość języka C++.
  • Bardzo dobra umiejętność programowania wielowątkowego i asynchronicznego.
  • Znajomość bibliotek i systemów niskiego poziomu (curl, REST).
  • Doświadczenie z środowiskiem chmurowym.
  • Bardzo dobra znajomość MySQL, Cassandra, Java, Python oraz XML.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w tworzeniu gier i programowaniu oraz w tworzeniu funkcji online, które współdziałają z PlayStation Network, Xbox Live.

Klient oferuje:

  • Elastyczna forma zatrudnienia (UoP lub B2B).
  • Ambitne stanowisko z dużą odpowiedzialnością i swobodą rozwoju zawodowego oraz możliwością zdobywania nowych umiejętności.
  • Zabawne i pełne życia środowisko pracy w energicznej firmie zajmującej się grami.
  • Udział w tworzeniu nowego zespołu polskiego i kształtowaniu przyszłości firmy.
  • Elastyczny czas pracy z możliwością niemal całkowitej pracy zdalnej – także po stabilizacji sytuacji pandemicznej.
  • Zespół pełnych pasji kolegów.
  • Regularne imprezy firmowe i zespołowe.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Wsparcie w relokacji.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Kafeteryjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media