Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zmotywowanych osób o różnym stopniu doświadczenia na stanowiska Programisty Frontend do naszego nowo-otwartego Centrum Programistycznego w Suwałkach.

Obowiązki / zadania:

  • Tworzenie aplikacji biznesowych na platformie ServiceNow (Cloud)
    • Konfiguracja UI/UX
    • Kodowanie logiki biznesowej (procesów)
    • Integracja systemów, optymizacja
  • Przygotowanie testów automatycznych i testowanie tworzonych aplikacji
  • Ścisła współpraca z analitykami, architektami, kierownikami projektów

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego komunikację w zespole międzynarodowym
  • Doświadczenie w programowaniu AngularJS, Bootstrap, SASS
  • Znajomość technologii/technik Oracle DB, Rest, WSDL/SOA, Test-Driven-Development (TDD), Unit/Integration/Front-end Testing
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu obiektowym, np. Groovy lub Java
  • Mile widziane wykształcenie wyższe oraz certyfikacja w dziedzinach związanych z IT

Prezentacja firmy

OpRiskSolutions jest międzynarodową firmą informatyczno-konsultin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych