Programista Frontend (PPF/WRO/AB)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego wrocławskiego klienta, firmy z sektora bankowego poszukujemy Projektanta - Programisty Frontend - osoby, która obejmie samodzielne stanowisko, dołączając do zespołu R&D.

Opis stanowiska: Podczas swojej pracy zajmiesz się rozwijaniem wewnętrznych aplikacji w sposób zgodny z obowiązującymi procedurami i najlepszymi praktykami rynkowymi. Twoje główne zadania obejmą analizę, projektowanie i programowanie projektów.

Wymagania merytoryczne:

  • wykształcenie wyższe;
  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • świetna znajomość JavaScript, TypeScript;
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu Angular.js;
  • doświadczenie w Node.js;
  • znajomość SASS/LESS;
  • umiejętność pisania testów (Karma/Jasmine);
  • j.angielski - na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:

  • pełny etat i umowę o pracę;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • multisport;
  • zniżki w restauracjach;
  • wejściówki do kina;
  • ubezpieczenie zdrowotne w Luxmed;
  • szkolenia;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media