Programista Front end

uPaid Sp.zo.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za rozwój i tworzenie nowego oprogramowania w ramach projektów prowadzonych przez uPaid. Mile widziane osoby z aspiracjami na lidera zespołu.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Udział w specjalistycznych szkoleniach
Nauka języka angielskiego w biurze w godzinach pracy
Elastyczne godziny pracy
Bogaty pakiet socjalny: karta multisport, opieka medyczna
Wyjazdy integracyjne – góry, żagle, itp
Premie roczne
Udział w interesujących projektach z zakresu IT, w tym projektach międzynarodowych
Owocowe wtorki
Chillroom z xBox'em

Wymagania

WYMAGANIA:

Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Front-end Developer
Znajomość HTML5, CSS3
Znajomość JavaScript, oraz bibliotek jQuery
Mile widziane oświadczenie przy pracy z Angular 2+, TypeScript
Znajomość preprocesorów CSS LESS lub SASS
Doświadczenie w pracy z API - Ajax, REST etc.
Doświadczenie w projektowaniu serwisów responsywnych (RWD)
Znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
Chęć do nauki i dalszego rozwojuavel
doświadczenie przy pracy z Angular 2, ReactJS czy NodeJS
znajomość programów graficznych typu Adobe Photoshop, Corel Draw
znajomość TypeScript, CoffeeScript lub Dart

Prezentacja firmy

uPaid Sp. z o.o. <br/>Od 2011 roku działamy na rynku płatności mobilnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy