Programista Front-end

MOONBITE S.A.

35-506 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Moonbite S.A. to zgrany zespół pasjonatów branży IT , który od wielu lat dostarcza profesjonalne i inspirujące rozwiązania dla klientów z Polski i z zagranicy. Charakteryzuje nas pasja, energia i świeże spojrzenie na rynek IT. W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu szukamy utalentowanego Programisty Front-end.

Lokalizacja: Praca stacjonarna w biurze w Rzeszowie.

Co będzie Twoim zadaniem? Tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych w części frontend-owej.

Kiedy do nas pasujesz?

  • Masz poczucie humoru
  • Programowanie to Twoja pasja
  • Nie boisz się nowoczesnych technologii
  • Doskonale znasz JavaScript oraz posiadasz praktyczną znajomość OOP / ES6.
  • Czujesz się swobodnie kiedy używasz HTML/CSS
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uczestniczyłeś w kilku komercyjnych projektach (zakończonych)
  • Znasz dobrze co najmniej jeden z popularnych frameworków JS
  • Wiesz co to: git checkout -b ...
  • Swobodnie czujesz się gdy używasz REST jako źródło danych dla Twojego kodu
  • Wiesz jak korzystać z dokumentacji

A może jeszcze?

  • Umiesz stworzyć API przy pomocy Laravel framework?
  • Znasz relacyjne bazy danych?

Wymagania

Jeżeli na większość odpowiedziałeś sobie TAK, jesteś idealnym kandydatem dla naszego zespołu.

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę.
  • Stanowisko i wynagrodzenie odpowiadające Twoim umiejętnościom.
  • Nowoczesne stanowisko pracy.
  • Pracę przy ambitnych projektach.
  • Szkolenia, wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Pomoc kolegów z zespołu. Nigdy nie zostaniesz sam z problemem.
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Pomoc najlepszych Project Managerów.
  • Pracę z pasjonatami jak Ty.

Prezentacja firmy

Od 2010 roku jako Software House zajmujemy się dostarczaniem najwyższej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce