Programista Front-end Javascript zdalnie

VLOG

Kielce, świętokrzyskie

VLOG

Miejsce pracy: Kielce

100 % zdalnie

Zadania:

  • Implementacje warstwy frontend aplikacji napisanych w Ruby on Rails
  • Praca w technologiach Javascript, Reactjs, HTML, CSS
  • Praca zdalna w międzynarodowym rozproszonym zespole w metodyce Scrum
  • Testowanie aplikacji
  • Code review

Wymagania:

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w roli programisty frontend
  • Dobra znajomość ReactJS
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca sprawną pracę w zespole międzynarodowym

Oferujemy:

  • Satysfakcjonującą pracę nad innowacjami o pozytywnym wpływie na środowisko i gospodarkę (drony i technologia satelitarna)
  • Stabilny, długoterminowy kontrakt
  • Pracę całkowicie zdalną z elastycznymi godzinami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zdalny proces rekrutacji
  • Coroczne spotkania – warsztaty zespołu w jednym z krajów w Europie
  • Współpracę z fantastycznym zespołem oraz wzorowego przełożonego, który dostrzeże twój potencjał
  • 5 tygodni płatnego urlopu
  • Premie projektowe
  • Kontrakt B2B na stałą kwotę 9000-12000 zł + VAT oraz do 14000 zł + VAT dla starszego programisty (+6 lat doświadczenia)
VLOG