Programista - Front-End Developer

REDNT Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B

Zakres obowiązków: Rozwój interfejsu aplikacji do prezentacji danych z procesów przemysłowych dla klientów z branży przemysłowej z back-endem w postaci platformy chmurowej

Oferujemy:

- Pracę w innowacyjnym zespole specjalistów przy ciekawych projektach na styku informatyki z przemysłem

- Możliwość szkolenia i doskonalenia zawodowego

- Bezpłatne śniadania, soki oraz owoce w biurze

- Parking pod firmą

- Ubezpieczenie na życie

- Kartę sportową

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3

- Bardzo dobra znajomość JavaScript, AJAX oraz znajomość biblioteki jQuery

- Bardzo dobra znajomość frameworka Angular,

- Umiejętność i doświadczenie w projektowaniu UI/UX,

- Umiejętność i doświadczenie w projektowaniu serwisów RWD, serwisów mobilnych

- Dobra znajomość PHP, mile widziana znajomość Symfony i wzorców projektowych

- Doświadczenie w korzystaniu z systemu kontroli wersji SVN

- Podstawowa umiejętność w zakresie obsługi programów graficznych (Photoshop) pozwalająca na wykonywanie adaptacji grafiki

- Mile widziana znajomość Microsoft Azure oraz Office 365

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

REDNT sp. z o.o. jest działającym ponad dekadę na rynku przedsięb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy