Programista frezarki CNC

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego belgijskiego klienta, poszukujemy doświadczonego frezera CNC.

Belgia - O-L-V Waver

Opis stanowiska:
Praca z frezarkami 5 cio osiowymi (3+2) z Heidenhainem
Obróbka stali zwykłej, nierdzewnej i aluminium
Produkcja pojedynczych elementów
Praca na podstawie rysunku technicznego( analiza wartości, wymiarów - dostosowywanie w razie potrzeby)
Kalibrowanie frezarki
Na podstawie zleceń produkcyjnych -samodzielna organizacja pracy

Wymagania:

Stabilne doświadczenie w programowaniu i obsłudze frezarek CNC potwierdzone referencjami
Doświadczenie w pracy z maszynami 5 osiowymi (3+2)
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Doświadczenie w produkcji jednostkowej

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 15-16 Euro brutto
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premię na zakończenie roku - 8, 33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15, 38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.