Programista Excel (VBA/SQL)

Hays Poland

Toruń, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Toruń
Toruń
NR REF.: 1102322

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Programista VBA/SQL

Lokalizacja:Toruń
Realizacja:współpraca długofalowa
Stawka:do negocjacji

Zadania:

  • Projektowanie, implementacja, rozwój i wdrażanie rozwiązań automatyzacji procesów biznesowych typu End User Computing (tworzenie rozwiązań opartych o Microsoft Excel integrujących się bezpośrednio z bazami danych SQL oraz systemami dostępnymi przez przeglądarkę internetową).
  • Tworzenie zaawansowanych makr i rozwiązań w programach Microsoft Excel.
  • Przygotowywanie prototypów rozwiązań biznesowych.

Wymagania:

  • Biegła umiejętność tworzenia rozwiązań opartych o makra VBA działających w Microsoft Excel lub Microsoft Access.
  • Biegła znajomość języka SQL (Microsoft Access, Microsoft SQL Server, Oracle).
  • Rozumienie wymagań biznesowych i biegłość w ich przenoszeniu na rozwiązania realizowane w technologiach Microsoft Excel lub Microsoft Access.
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z fazami tworzenia systemów informatycznych (lub przynajmniej ugruntowaną wiedzę teoretyczną w tym zakresie).
  • Dobra znajomość zagadnień User Experience oraz projektowania User Interface.
  • Doświadczenie w rozwoju produktów w środowiskach Agile (podstawowa znajomość Scrum).
  • Samodzielność, kreatywność, systematyczność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespołach zwinnych.

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland