Programista embedded

Sidly Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Sidly Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli:

  • Jesteś zmotywowany do pracy i zdobywania nowych doświadczeń, pracowity i żądny sukcesu.
  • Chcesz stać się częścią dynamicznie rozwijającego się zespołu R&D
  • Chcesz brać udział w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań i technologii

Prześlij nam swoje CV już dziś!

Czego wymagamy od Ciebie…

  • Znajomości architektury mikrokontrolerów (dobra orientacja w rodzinie STM32 mile widziana)
  • Znajomości języka programowania C oraz chęci do nauki innych używanych przez nas technologii
  • Doświadczenia zawodowego lub hobbystycznego w pisaniu aplikacji bare-metal na mikrokontrolery
  • Umiejętności pracy z systemami kontroli wersji
  • Orientacji w zagadnieniach algorytmicznych
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodne czytanie dokumentacji
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Komunikatywności
  • Możliwości szybkiego podjęcia pracy

Co dajemy od siebie…

  • Miłą atmosferę w młodym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pomoc w wykonywanych zadaniach
  • Ambitne cele

Co należeć będzie do Twoich zadań…

  • Opracowywanie rozwiązań postawionych problemów w prężnie działającym zespole
  • Tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery zgodnie z opracowanymi założeniami
  • Rozwój istniejącego oprogramowania
  • Testowanie firmware’u
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.