Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/02/2018.

Programista Embedded C/C++, Elektronik

00-640 Warszawa, mazowieckie

Sidly Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

SiDLY budując zespół międzynarodowych ekspertów w prężnie rozwijającej się dziedzinie telemedycznej stawia na ludzi ambitnych, konsekwentnych w działaniu i zaangażowanych.

Obecnie do swojego małego zespołu poszukujemy nieocenionego wsparcia w obszarze rozwoju oprogramowania opaski telemedycznej SiDLY Care.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• Tworzenie oprogramowania zgodnie z przekazaną specyfikacją
• Rozwój istniejącego oprogramowani
• Implementacja stworzonego oprogramowania w urządzeniach prototypowych,
• Praca samodzielna ze wsparciem doświadczonego programisty
• Testowanie firmware’u oraz hardware`u

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
• Zatrudnienie na pełen etat
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• Współpracę przy innowacyjnych projektach Healthcare
• Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
• Realną możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
• Dużą swobodę działania

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

• Znajomość środowiska mikroprocesorów STM32 oraz DSP
• Znajomości języka programowania C oraz chęci do nauki innych używanych przez nas technologii
• Gotowość do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji
• Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
• Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
• Samodzielność działania

SiDLY sp. z o.o. jest polskim startupem telemedycznym, wielokrotnie nagradzanym na arenie... międzynarodowej. Zespół ambitnych osób stworzył pierwszą w Europie opaskę telemedyczną umożliwiającą zdalną opiekę nad seniorami uhonorowaną nagrodą Grand Prix Medical oraz Najbardziej Innowacyjnego Produktu Telemedycznego. SiDLY, jako producent telemedycznego systemu SiDLY Care jest prekursorem innowacji w dziedzinie zdalnej opieki opartej o urządzenia wearable. Osiągnięcia SiDLY zostały docenione przez amerykański Forbes, przyznając założycielce tytuł "30 under 30" innowatorów w Europie.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems