Programista elektronik

ACR Systems S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • programowanie mikrokontrolerów STM32
  • testowanie nowych podzespołów na devkitach

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów STM32
  • realizacja projektów własnych lub zleconych
  • bardzo dobra znajomość języka C
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność czytania dokumentacji w jęz. angielskim

Mile widziane:

  • wykształcenie elektroniczne
  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów AVR / EFM8
  • znajomość systemów RTOS na mikrokontrolery (np. NuttX, mbed)
  • doświadczenie w projektach związanych z IMU, radia ISM, sterowanie silnikami
  • znajomość języków Python, Assembler
  • doświadczenie w projektowaniu PCB w Eagle
  • umiejętność lutowania elementów SMD
  • obsługa aparatury pomiarowej (multimetr, oscyloskop)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie zajmującej się nowymi technologiami
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • duży wpływ na powstanie końcowego produktu
  • praca zadaniowa w Warszawie (Gocław/Wawer)
  • możliwość wykonywania części pracy zdalnie
  • umowa o pracę / B2B / dzieło
  • wynagrodzenie 4-6 tyś. brutto

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Prezentacja firmy

ACR Systems jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów sprzętu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca Inne