Programista do zespołu SCRUM’owego

CURRENDA Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Currenda Sp. z o.o. to główny dostawca rozwiązań dla polskiego wymiaru sprawiedliwości. Nasza codzienna praca polega na merytorycznym i informatycznym wsparciu realizacji ochrony prawnej, jaką polskie prawo gwarantuje Tobie, Twojej Rodzinie i milionom osób znajdujących się pod jurysdykcją sądów Rzeczypospolitej.

Aktualnie poszukujemy:

Twoje główne zadania to:

  • Systematyczna i kreatywna współpraca w ramach zespołów projektowych (SCRUM) w zwinnej strukturze organizacyjnej (SAFE)
  • Aktywne współtworzenie kultury Agile w firmie
  • Tworzenie i rozwój aplikacji desktopowych
  • Współpraca w zespole nad założeniami projektowymi oraz nowymi rozwiązaniami
  • Programowanie według przygotowanych założeń projektowych
  • Wytwarzanie, modyfikowanie modułów, nowych funkcjonalności, wysokiej jakości kodu źródłowego oraz dokumentacji
  • Tworzenie i optymalizacja baz danych
  • Współpraca z zespołem w celu ciągłego ulepszania pracy

Czekamy na Ciebie jeżeli:

  • wolisz współpracę zespołową opartą na wzajemnym szacunku niż wykorzystywać narzędzia do komunikacji
  • wolisz tworzyć działające oprogramowanie niż dokumentację
  • bardziej cenisz sobie współpracę z klientem i pracownikami niż negocjowanie warunków
  • potrafisz szybko reagować na zmiany w dynamicznym środowisku
  • potrafisz i masz doświadczenie w programowaniu w języku C++/C#
  • posiadasz praktyczną znajomość baz danych i języka SQL ( T-SQL,PL/pgSQL)

Oferujemy:

  • Pracę w miłej atmosferze, z doświadczonymi współpracownikami, w unikatowym, stabilnym segmencie rozwiązań IT
  • Nowoczesny stack technologiczny –Atlassian- Jira/Bitbucket/Docker
  • Atrakcyjne warunki pracy, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub długoterminowy kontrakt B2B, adekwatne do aktualnych stawek na rynku IT
  • Wynagrodzenie premiowe uzależnione od wyników zespołowych
  • Atrakcyjne pakiety : karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, ,,wczasy pod gruszą”
  • Świeże owoce we wtorki
  • Dopłaty do indywidualnych zaawansowanych szkoleń i studiów podyplomowych
  • Dojrzały proces Agile - pełna adopcja w skali całej firmy, certyfikowani Scrum Masterzy i Product Ownerzy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Currenda Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 703A, 81-853 Sopot, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.).".
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.