Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu w środowisku biznesowym i informatycznym naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej. Oprócz wskazanych lokalizacji istnieje możliwość pracy zdalnej. Przewidywany czas trwania projektu - 1 rok.

Wymagania

  • umiejętność programowania stron w PHP,
  • znajomość bazy danych Postgres,
  • dobra znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript)
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL, Oracle
  • umiejętność podstawowego programowania i doświadczenia w Python,
  • mile widziana znajomość JS, JQUERY
  • mile widziana znajomość framework ZEND
  • mile widziana umiejętność tworzenia serwisów bazodanowych,
  • dbałość o jakość kodu, znajomość dobrych praktyk programowania oraz wzorców projektowych,
  • mile widziana znajomość zagadnień GIS,
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość.

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy