Programista - Developer C# .NET

Right Information

Wrocław, dolnośląskie

Od: Right Information
Miejsce pracy: Wrocław

Jeśli szukasz stabilnej, ale aktywnej firmy i interesujących projektów chcielibyśmy, abyś dołączył do naszego zespołu developerskiego w biurze we Wrocławiu.

Praca w Right Information nie jest dla każdego. Realizujemy projekty dla globalnych i regionalnych firm z branż produkcyjnych. Kładziemy olbrzymi nacisk na jakość pracy, kodu i samego oprogramowania. Codziennie nie tylko piszemy aplikacje, ale rozwiązujemy też matematyczne i biznesowe problemy naszych klientów, korzystając z nowych technologii.

Szukamy ambitnego programisty, który dołączy do naszego zespołu do realizacji nowych projektów. Oczekujemy naturalnej ciekawości, motywacji i chęci do rozwoju. Pracując z nami, będziesz odpowiedzialny za tworzenie i rozwój aplikacji, które mają realny wpływ na biznesy naszych klientów w ponad 50 krajach Świata.

OBOWIĄZKI:

  • Udział w tworzeniu nowych projektów informatycznych
  • Współpraca z zespołem w zwinnych metodykach
  • Dokumentowanie swojej pracy

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka c# i technologii .NET
  • Bardzo dobra znajomość technologii Entity Framework, języka SQL oraz bazy danych MSSQL
  • Znajomość technologii ASP.NET Core MVC
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji

TWOIM ATUTEM BĘDZIE:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku informatycznym
  • Dobra znajomość HTML, JavaScript i CSS3
  • Znajomość innych języków programowania

OFERUJEMY:

  • Dużą niezależność oraz elastyczne godziny pracy
  • Luźną i spokojną atmosferę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • 2 monitory i duże, wygodne stanowisko pracy

Lokalizacja: Wrocław. Zdalnie: Nie. Podróże służbowe: Nie.

#dogintheoffice #continuousintegration #ssd #git #svn #unittesting #multimonitor #techgeeks #codereview #scrum #kanban #devops #agile #powershell #nodresscode #foodfreaks #funatwork #virtualization #esxi #redmine #b2b #youchoose #musetticoffee #clearrules #dailymeetings #softwaretalks #career #casual #worklifebalance #lunch #bike #vs2017 #dotnetcore #trainings #win10