Hays Poland

Programista CRM

Toruń
Toruń
NR REF.: 1091213

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta - lidera w dziedzinie krajowego rynku ochrony zdrowia - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Toruń
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • projektowanie, wsparcie techniczne i koordynacja realizacji rozwiązań programistycznych Dynamics CRM;
  • udział w audytach technicznych rozwiązań w kontekście Dynamics CRM;
  • współudział w tworzeniu architektury rozwiązań;
  • projektowanie i implementacja rozwiązań;
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • tworzenie testów jednostkowych;
  • współudział w planowaniu testów funkcjonalnych integracyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 6-letnie doświadczenie zawodowe;
  • udział w tworzeniu systemów klasy Enterprise;
  • znajomość technologii: Dynamics CRM, .NET, MS SQL, znajomość języków programowania: C#, JavaScript, T-SQL, doświadczenie w customizacji Dynamics CRM (plugins, workflows, JavaScript itp.), znajomość koncepcji, tj.: wstrzykiwanie zależności, testy jednostkowe, TDD, wzorce projektowe, wzorce architektoniczne, DDD, BDD, Web Service, Ciągła integracja;
  • doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM;
  • znajomość narzędzi typu: Visual Studio 2015, Resharper, NuGet, SQL Server Management Studio, Subversion, Git oraz bibliotek i framworków, tj.: WCF, WebAPI, Linq, Castle Windsor, NUnit, Nsubstitute, NLog.
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie;
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland