BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Programista CNC

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Viborg / Dania

Zakres obowiązków:
Praca z frezarkami 3,4 i 5 osiowymi oraz tokarkami 2,3, 6, 7. Systemy operacyjne Fanuc i/lub Haidenhain.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
• umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z duńskimi standardami,
• dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny
• ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
• możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.
• opieka koordynatora
• wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.
• pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia)
• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz (możliwość długotrwałej współpracy)

Oczekujemy:
• udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku – minimum 3 lata,
• szybka dyspozycyjność do wyjazdu,
• komunikatywnej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.