Programista C#

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Programista C#Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji webowych w technologii C#
  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących systemów
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów, zespołem developerskim, testerami, analitykami systemowymi i projektantami
  • Praca  metodologii SCRUM

Wymagania:
  • Dobra, komercyjna znajomość platformy .NET
  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomość systemów kontroli wersji oraz wzorców projektowych
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie ORM
  • Umiejętność analitycznego myślenia i chęć rozwoju

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczne formy współpracy
  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów i realny wpływ na kształt projektu
  • Udział w złożonych, nowatorskich projektach
  • Benefity: Medicover + Multisport
  • Elastyczny czas pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.