Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu rozpoznawania OCR dokumentów, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista C#

Miejsce pracy: Warszawa
EFM/0819

Obowiązki:

  • Realizacja wdrożeń rozwiązań OCR
  • Projektowanie i tworzenie nowych rozwiązań OCR
  • Rozwój istniejących aplikacji

Wymagania:

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia
  • Doświadczenia 3 lata w budowie aplikacji C#
  • Znajomość składni SQL oraz doświadczenie w pracy z MS SQL Server
  • Wiedza z zakresu: infrastruktury IT, systemów Windows
  • Znajomość podstawowych technik integracji aplikacji
  • Przydatna znajomość JSON, SOAP/REST
  • Przydatna znajomość technologii OCR
  • Znajomość systemów kontroli wersji - GIT, SVN
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Nasz klient oferuje:

  • Szkolenia z zakresu wdrażania i zastosowania narzędzi OCR
  • Praca w młodym zespole
  • Przyjazna i swobodna atmosfera pracy
  • Wyzwania - realizujemy projekty dla wielu dużych klientów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.